Seria BD | Inkubatory Classic.Line z konwekcją naturalną

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: temperatura otoczenia plus 5 °C do 100 °C
  • Technologia komory wstępnego nagrzewania APT.line™
  • Konwekcja naturalna
  • Regulowana klapa wylotu powietrza
  • Kontroler z funkcjami czasowymi
  • Drzwi wewnętrzne ze szkła bezpiecznego (ESG)
  • 2 chromowane półki druciane
  • Urządzenia o pojemności do 115 L można ustawiać piętrowo
  • Niezależne zabezpieczenie temperaturowe klasy 3.1 (DIN 12880) z optycznym alarmem temperaturowym
  • Interfejs do połączenia z komputerem: RS 422
Modele
  • Model BD 23
  • Wymiary obudowy wraz z wyposażeniem i przyłączami - dł. x wys. x szer. [mm]: 435 x 495 x 520
  • Wymiary wewnętrzne dł. x wys. x szer. [mm]: 222 x 330 x 277
  • Masa netto [kg]: 27
  • Pojemność wewnętrzna [L]: 20
  • Zapamiętaj +
  • Model BD 400
  • Wymiary obudowy wraz z wyposażeniem i przyłączami - dł. x wys. x szer. [mm]: 1235 x 1025 x 765
  • Wymiary wewnętrzne dł. x wys. x szer. [mm]: 1000 x 800 x 500
  • Masa netto [kg]: 135
  • Pojemność wewnętrzna [L]: 400
  • Zapamiętaj +
Dane techniczne

Dane techniczne można znaleźć na stronach dot. modelu:

Usługi serwisowe
sug.* [?] Merken
  • Oznaczenie:

    Folder kwalifikacji IQ/OQ

  • Opis:

    materiały wspomagające klienta w procesie samodzielnej walidacji, obejmujące: listy kontrolne IQ/OQ, schematy obwodowe urządzeń, certyfikat QM wg ISO 9001

  • Nr art.: 8012-0870
- +
  • Oznaczenie:

    Folder kwalifikacji IQ/OQ/PQ

  • Opis:

    materiały wspomagające klienta w procesie samodzielnej walidacji, zgodnie z wymogami stawianymi przez klienta, uzupełnienie folderu kwalifikacji IQ/OQ o rozdział PQ

  • Nr art.: 8012-0958
- +
  • Oznaczenie:

    Kalibracja temperatury wraz z certyfikatem

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, jeden punkt pomiarowy pośrodku objętości użytkowej przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0101
- +
  • Oznaczenie:

    Przedłużenie gwarancji z 2 do 3 lat

  • Opis:

    od daty dostawy, nie obejmuje części zużywalnych

  • Nr art.: DL01-6041
- +
  • Oznaczenie:

    Przedłużenie gwarancji z 2 do 5 lat

  • Opis:

    od daty dostawy, nie obejmuje części zużywalnych

  • Nr art.: DL01-6042
- +
  • Oznaczenie:

    Przeglądy techniczne

  • Opis:

    Przeprowadzenie przeglądu urządzenia zgodnie z planem przeglądów

  • Nr art.: DL20-0200
- +
  • Oznaczenie:

    Przeprowadzenie procedur IQ/OQ

  • Opis:

    w oparciu o folder kwalifikacji

  • Nr art.: DL40-0100
- +
  • Oznaczenie:

    Przeprowadzenie procedur IQ/OQ/PQ

  • Opis:

    zgodnie z wymogami stawianymi przez klienta, cena: na zapytanie

  • Nr art.: DL44-0500
- +
  • Oznaczenie:

    Przestrzenny pomiar temperatury w 18 punktach pomiarowych

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, 18 punktów pomiarowych przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0118
- +
  • Oznaczenie:

    Przestrzenny pomiar temperatury w 27 punktach pomiarowych

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, 27 punktów pomiarowych przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0127
- +
  • Oznaczenie:

    Przestrzenny pomiar temperatury w 9 punktach pomiarowych

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, 9 punktów pomiarowych przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0109
- +
  • Oznaczenie:

    Uruchomienie

  • Opis:

    Rozpakowanie, ustawienie, podłączenie urządzenia do przygotowanych przyłączy

  • Nr art.: DL10-0100
- +
  • Oznaczenie:

    Wprowadzenie

  • Opis:

    wprowadzenie w funkcje urządzenia, obsługa i programowanie regulatora

  • Nr art.: DL10-0400
- +
Opcje i akcesoria

W uzupełnieniu oferujemy liczne opcje i akcesoria – od portów dostępu, poprzez półki, a skończywszy na dokumentacji i oprogramowaniu.

Wybierz jeden z modeli, aby otrzymać przegląd wszystkich opcji i akcesoriów dostępnych dla tego produktu:

Do pobrania

BD | ED | FD series Classic.Line Models

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku PDF (6,88 MB)

Model BD 56 | ED 56 Wymiary wewnętrzne

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku PDF (223,71 kB)

Model BD 115 | Model ED 115 Wymiary wewnętrzne

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku PDF (239,76 kB)

Komory klimatyczne do testów stabilności (seria KBF) | Komory dynamicznych zmian klimatycznych (seria MKF) | Inkubatory (seria BD) | Inkubatory z chłodzeniem (seria KB) – Testy leków wg ICH Weleda AG

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku PDF (809,66 kB)

Inkubatory CO₂ (seria CB) | Zamrażarki niskotemperaturowe (seria UF V) | Inkubatory (seria BD) – Medycyna regeneracyjna Bioscience Clinic - Middle East FZ-LLC

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku PDF (804,58 kB)

Inkubatory Seria B| BD| BF

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku PDF (1,44 MB)

Walidacja i kwalifikacja W kontrolowanym środowisku

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku PDF (487,87 kB)
Inne wielkości modeli można znaleźć w Avantgarde.Line >

Inkubator z konwekcją naturalną BINDER

Inkubatory BINDER są właściwym wyborem dla zapewnienia stabilnych procesów inkubacji. Inkubatory serii BD pracują z konwekcją naturalną i umożliwiają dzięki nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu niezawodną inkubację hodowli mikrobiologicznych.

Inkubator z konwekcją naturalną firmy BINDER jest dostępny w różnych wariantach modelu, a tym samym również w innych rozmiarach. Komory pracują w zakresie temperatury od 5 °C do 100 °C. Są one wyposażone w sprawdzoną technologię komory wstępnego nagrzewania APT.line™ oraz w regulowaną klapę wylotu powietrza. Drzwi wewnętrzne składają się ze szkła bezpiecznego ESG, zapewniając stabilną atmosferę.

Inkubator z konwekcją naturalną: optymalne, powtarzalne wyniki

Inkubator z konwekcją naturalną firmy BINDER zapewnia komfort obsługi dzięki sterownikowi z funkcjami czasowymi oraz optycznemu alarmowi temperatury. Urządzenia można ustawiać jedno na drugim, dzięki czemu zapewniają optymalną proporcję między powierzchnią ustawienia a użytkową.

W porównaniu do podobnych inkubatorów urządzenia firmy BINDER zapewniają dużą dokładność temperatury, prostą obsługę oraz łatwe czyszczenie. Inkubator z konwekcją naturalną zapewnia wyniki powtarzalne w dowolnym momencie. Takie same warunki inkubowania występują również przy dużej liczbie partii w trybie pracy długookresowej. Inkubatory są przystosowane do wszystkich procesów inkubacji w badaniach, produkcji, a także w zakresie zapewnienia jakości.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:28:00
Module start 'content'
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 11 in language pol-PL to showing object with id 116740
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 116741
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121009
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121034
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120987
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120188
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121402
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120609
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120604
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120991
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120990
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120590
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:00
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120593
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:336[9] Apr 27 2018 04:28:00
Variable 'casestudyFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:336[9] Apr 27 2018 04:28:00
Variable 'casestudyFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:332[9] Apr 27 2018 04:28:00
Variable 'whitepaperFormNode' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:28:00
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:00
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:28:00
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:28:01
Script end

Main resources:

Total runtime0.5090 sec
Peak memory usage16,384.0000 KB
Database Queries1324

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02400.3174 2,786.41807,912.2617
Module end 'content' 0.34140.1676 10,698.67973,405.7539
Script end 0.5089  14,104.4336 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01212.3759370.0003
Check MTime0.00420.8199370.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.061510.0003
Mysqli_queries0.099219.492813240.0001
Looping result0.00801.576513160.0000
TS translator
TS init0.00240.470340.0006
TS cache load0.00150.301640.0004
TS context load0.00110.212540.0003
Template Total0.461690.730.1539
Template load0.00480.939430.0016
Template processing0.456889.746330.1523
Template load and register function0.00080.150910.0008
states
state_id_array0.00330.6436430.0001
state_identifier_array0.00611.19451300.0000
Override
Cache load0.00350.68483120.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00100.187020.0005
Fetch class attribute name0.00200.3963590.0000
XML
Image XML parsing0.00070.134420.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00050.09101460.0000
General
dbfile0.00170.3297460.0000
String conversion0.00000.000610.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/product_serie.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tplEdit templateOverride template
104content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
101content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
42content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 258
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs