Producent komór klimatycznych

BINDER – innowacyjny producent komór klimatycznych

Firma BINDER GmbH to rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Tuttlingen, które specjalizuje się w produkcji komór klimatycznych. Jako największy na świecie producent komór do symulacji warunków środowiskowych, BINDER produkuje co roku 22 tysiące urządzeń i dostarcza je do laboratoriów naukowych i przemysłowych. Nasze produkty sprzedajemy na całym świecie. BINDER prowadzi cztery zagraniczne oddziały handlowe z siedzibą w Nowym Jorku, Hongkongu, Szanghaju i Moskwie. Dzięki globalnej sieci przedstawicielstw BINDER doradza klientom w ponad 135 krajach, informując o możliwościach zastosowania komór klimatycznych.

 

 

Producent komór klimatycznych do licznych zastosowań

 

Jako producent komór klimatycznych znamy potrzeby rynku i dostrzegamy, że każde laboratorium ma swoją własną definicję idealnej komory klimatycznej. Z tego powodu oferujemy mnóstwo różnych komór klimatycznych, np. komory fitotronowe , komory klimatyczne do testów stabilności czy komory dynamicznych zmian klimatycznych . BINDER korzysta z najnowszych technologii w tej branży. Tak na przykład BINDER opracował technologię komory wstępnego nagrzewania APT.line™, która dba o jednorodne warunki klimatyczne.

 

 

Jako producent komór klimatycznych jesteśmy zaangażowani i mamy swoją misję

 

Producenci komór klimatycznych mają istotny wkład w badania aktualnie prowadzone w laboratoriach farmaceutycznych, medycznych czy przemysłowych. BINDER jako producent komór klimatycznych ma świadomość ciążących nań zadań i opracowuje nowe technologie, które stale przyczyniają się do poprawy zdrowia i bezpieczeństwa ludzi. Inną rzeczą, która leży nam na sercu, jest zaangażowanie na rzecz społeczeństwa i postępu naukowego, dlatego od 1998 roku przyznajemy doroczną nagrodę firmy BINDER za innowacyjność. Nagroda jest przyznawana za odkrycia w dziedzinie biologii komórkowej i wspiera finansowo ich autorów. Od lat wspieramy także Fundację Dianino, która pomaga dzieciom chorym na cukrzycę.

 

 

 

Zestawienie produktów >


Dalsze informacje:

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:41:10
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:41:10
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:41:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:41:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:41:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:41:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:41:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:41:10
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:41:11
Script end

Main resources:

Total runtime0.3426 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries467

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02360.0474 2,786.39451,835.2500
Module end 'content' 0.07100.2716 4,621.64456,451.0664
Script end 0.3425  11,072.7109 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01103.2118350.0003
Check MTime0.00401.1553350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.078610.0003
Mysqli_queries0.02798.13214670.0001
Looping result0.00391.12754630.0000
TS translator
TS init0.00220.641330.0007
TS cache load0.00130.392830.0004
TS context load0.00090.270930.0003
Template Total0.275080.320.1375
Template load0.00451.326420.0023
Template processing0.270478.931520.1352
Template load and register function0.00080.220410.0008
Override
Cache load0.00240.7079720.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00090.264510.0009
Fetch class attribute name0.00170.5078160.0001
XML
Image XML parsing0.00010.037110.0001
states
state_id_array0.00300.8859420.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0214250.0000
General
dbfile0.00080.2195230.0000
String conversion0.00000.000810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs