Usługi i umowy serwisowe

Serwis na miarę Twoich potrzeb – duży plus dla Twego sukcesu

Komory do symulacji warunków środowiskowych BINDER zapewniają oczywiste korzyści w codziennej pracy laboratoryjnej. Ich nadzwyczajna wydajność jest nie tylko rezultatem zastosowania najnowszych niemieckich technologii, ale także naszego pierwszorzędnego serwisu. Pakiety usług serwisowych są do dyspozycji naszych klientów na całym świecie i są oferowane w ramach wysoce ekonomicznych i komfortowych umów serwisowych, bądź jako jednorazowe świadczenia.

Międzynarodowa organizacja serwisu BINDER chętnie służy pomocą, kiedy trzeba trwale podnieść wydajność procesów laboratoryjnych – chociażby w przypadku okresowej konserwacji, przy zamówieniach części zamiennych, przy walidacji i kalibracji urządzeń lub koniecznych naprawach.

 


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:27:35
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:27:35
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:27:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:27:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:27:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:27:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:27:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:27:35
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:27:35
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:27:35
Script end

Main resources:

Total runtime0.3215 sec
Peak memory usage13,568.0000 KB
Database Queries483

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02660.1536 2,786.20705,525.9688
Module end 'content' 0.18020.1412 8,312.17583,040.5234
Script end 0.3214  11,352.6992 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01103.4341350.0003
Check MTime0.00401.2556350.0001
Mysql Total
Database connection0.00040.111710.0004
Mysqli_queries0.033010.26874830.0001
Looping result0.00371.14674780.0000
TS translator
TS init0.00210.659530.0007
TS cache load0.00130.396030.0004
TS context load0.00090.265730.0003
Template Total0.213366.330.0711
Template load0.00491.536130.0016
Template processing0.208364.794730.0694
Template load and register function0.00070.220910.0007
states
state_id_array0.00280.8739430.0001
state_identifier_array0.00020.055020.0001
Override
Cache load0.00270.8478940.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00260.8043230.0001
Fetch class attribute can translate value0.00040.113940.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0278320.0000
XML
Image XML parsing0.00110.331240.0003
General
dbfile0.058318.1292340.0017
String conversion0.00000.001310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article_list.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article_list.tplEdit templateOverride template
25content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
25content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 67
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0002 secs