Punkty serwisowe i partnerzy

Szybko w Twojej siedzibie – w każdym miejscu na świecie

 

Nasza kompleksowa oferta serwisu i wsparcia technicznego jest do dyspozycji klientów na całym świecie. Poprzez nasze punkty serwisowe, a także międzynarodową sieć autoryzowanych partnerów serwisowych i sprzedawców jesteśmy bezpośrednio reprezentowani w 135 krajach, skąd reagujemy na problemy zgłaszane przez globalne przedsiębiorstwa, instytuty i placówki badawcze. Eksperci firmy BINDER zapewniają pomoc i osobiste doradztwo – od instalacji komory do symulacji warunków środowiskowych, aż po wsparcie techniczne.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:38:57
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:38:58
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:38:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:38:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:38:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:38:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:38:58
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:38:58
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:38:58
Script end

Main resources:

Total runtime0.3231 sec
Peak memory usage13,312.0000 KB
Database Queries488

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02420.1533 2,786.49225,204.7773
Module end 'content' 0.17750.1455 7,991.26953,110.7383
Script end 0.3231  11,102.0078 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01113.4499350.0003
Check MTime0.00421.2898350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.098110.0003
Mysqli_queries0.02698.33294880.0001
Looping result0.00371.15494840.0000
TS translator
TS init0.00230.705330.0008
TS cache load0.00140.434430.0005
TS context load0.00100.300730.0003
Template Total0.174954.130.0583
Template load0.00491.517430.0016
Template processing0.170052.604730.0567
Template load and register function0.00070.213810.0007
states
state_id_array0.00260.8179430.0001
state_identifier_array0.00020.057320.0001
Override
Cache load0.00260.8012790.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00320.9925180.0002
Fetch class attribute can translate value0.00000.004610.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0239270.0000
XML
Image XML parsing0.00040.130610.0004
General
dbfile0.100231.0208280.0036
String conversion0.00000.001310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
22content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
23content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 54
 Number of unique templates used: 9

Time used to render debug report: 0.0002 secs