Model VD 23

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: temperatura otoczenia plus 15 °C do 200 °C
  • Technologia komory wstępnego nagrzewania APT.line™
  • Kontroler z programowaniem odcinków czasowych i programowaniem w czasie rzeczywistym
  • 2 półki rozporowe z aluminium
  • Przyłącze gazu obojętnego
  • Szyba ze szkła bezpiecznego, zamocowana sprężynowo, z zabezpieczeniem przed rozpryskami
  • Niezależne, regulowane zabezpieczenie temperaturowe klasy 2 (DIN 12880) z alarmem optycznym
  • Interfejs do połączenia z komputerem: RS 422
  • 2 wyjścia przekaźnikowe 24 V DC (maks. 0,4 A)
Wersja:
Napięcie znamionowe:

Szczegóły modelu

Wybór wersji

sug.* [?] Merken
Model VD 23
  • Napięcie znamionowe:230 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: VD023-230V¹
  • Nr art.: 9030-0029
- +
  • Napięcie znamionowe:120 V 1~ 60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: VD023UL-120V¹
  • Nr art.: 9030-0035
- +
* sug.: sugerowana cena detaliczna (bez instalacji): lokalne ceny mogą się różnić w zależności od następujących czynników:

- ubezpieczenie frachtu i transportu, ponieważ wszystkie ceny odpowiadają loco fabryka Niemcy

- opłaty celne i lokalne podatki

- kursy walut

Dane techniczne

Na karcie danych technicznych w formacie PDF można znaleźć dane techniczne, opcje & akcesoria oraz usługi.

Pobierz dane techniczne w formacie PDF >

Do pobrania

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Dane techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (170,38 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (6,91 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (272,60 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (221,28 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (1,74 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Opcje i akcesoria
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (112,71 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:40:51
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:40:51
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:51
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: ezjscPacker::packFiles Apr 27 2018 04:40:51
Could not find: javascript/jquery-ui.min.js
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:40:51
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:40:52
Script end

Main resources:

Total runtime0.2969 sec
Peak memory usage13,824.0000 KB
Database Queries498

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02530.0627 2,786.62502,052.3164
Module end 'content' 0.08800.2087 4,838.94146,548.3828
Script end 0.2967  11,387.3242 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01133.8180340.0003
Check MTime0.00421.3994340.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.106810.0003
Mysqli_queries0.032510.93084980.0001
Looping result0.00411.39644930.0000
TS translator
TS init0.00230.772030.0008
TS cache load0.00140.467430.0005
TS context load0.00090.317330.0003
Template Total0.211971.420.1059
Template load0.00491.644620.0024
Template processing0.207069.713720.1035
Template load and register function0.00070.247610.0007
Override
Cache load0.00270.8972880.0000
states
state_id_array0.00260.8874420.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00250.8383160.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0261250.0000
General
dbfile0.00080.2707230.0000
String conversion0.00000.001410.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
cb822c880a319964ed1bd49751eafdc0.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.doubleScroll.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs