Seria FED | Suszarki i komory temperaturowe Classic.Line z konwekcją wymuszoną i rozszerzonymi funkcjami czasowymi

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: temperatura otoczenia plus 5 °C do 300 °C
  • Technologia komory wstępnego nagrzewania APT.line™
  • Regulowana prędkość obrotowa wentylatora
  • Regulowana klapa wylotu powietrza
  • Kontroler z rozszerzonymi funkcjami czasowymi
  • 2 chromowane półki druciane
  • Niezależne, regulowane zabezpieczenie temperaturowe klasy 2 (DIN 12880) z alarmem optycznym
  • Interfejs do połączenia z komputerem: RS 422
Modele
  • Model FED 400
  • Wymiary obudowy wraz z wyposażeniem i przyłączami - dł. x wys. x szer. [mm]: 1235 x 1025 x 765
  • Wymiary wewnętrzne dł. x wys. x szer. [mm]: 1000 x 800 x 510
  • Masa netto [kg]: 145
  • Pojemność wewnętrzna [L]: 400
  • Zapamiętaj +
Dane techniczne

Dane techniczne można znaleźć na stronach dot. modelu:

Usługi serwisowe
sug.* [?] Merken
  • Oznaczenie:

    Folder kwalifikacji IQ/OQ

  • Opis:

    materiały wspomagające klienta w procesie samodzielnej walidacji, obejmujące: listy kontrolne IQ/OQ, schematy obwodowe urządzeń, certyfikat QM wg ISO 9001

  • Nr art.: 8012-0855
- +
  • Oznaczenie:

    Folder kwalifikacji IQ/OQ/PQ

  • Opis:

    materiały wspomagające klienta w procesie samodzielnej walidacji, zgodnie z wymogami stawianymi przez klienta, uzupełnienie folderu kwalifikacji IQ/OQ o rozdział PQ

  • Nr art.: 8012-0944
- +
  • Oznaczenie:

    Kalibracja temperatury wraz z certyfikatem

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, jeden punkt pomiarowy pośrodku objętości użytkowej przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0101
- +
  • Oznaczenie:

    Pomiar współczynnika wymiany powietrza

  • Opis:

    wraz z certyfikatem (według normy ASTM D5374)

  • Nr art.: DL33-0000
- +
  • Oznaczenie:

    Przedłużenie gwarancji z 2 do 3 lat

  • Opis:

    od daty dostawy, nie obejmuje części zużywalnych

  • Nr art.: DL00-4041
- +
  • Oznaczenie:

    Przedłużenie gwarancji z 2 do 5 lat

  • Opis:

    od daty dostawy, nie obejmuje części zużywalnych

  • Nr art.: DL00-4042
- +
  • Oznaczenie:

    Przeglądy techniczne

  • Opis:

    Przeprowadzenie przeglądu urządzenia zgodnie z planem przeglądów

  • Nr art.: DL20-0200
- +
  • Oznaczenie:

    Przeprowadzenie procedur IQ/OQ

  • Opis:

    w oparciu o folder kwalifikacji

  • Nr art.: DL40-0100
- +
  • Oznaczenie:

    Przeprowadzenie procedur IQ/OQ/PQ

  • Opis:

    zgodnie z wymogami stawianymi przez klienta, cena: na zapytanie

  • Nr art.: DL44-0500
- +
  • Oznaczenie:

    Przestrzenny pomiar temperatury w 18 punktach pomiarowych

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, 18 punktów pomiarowych przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0118
- +
  • Oznaczenie:

    Przestrzenny pomiar temperatury w 27 punktach pomiarowych

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, 27 punktów pomiarowych przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0127
- +
  • Oznaczenie:

    Przestrzenny pomiar temperatury w 9 punktach pomiarowych

  • Opis:

    wraz z certyfikatem, 9 punktów pomiarowych przy zadanej temperaturze kontrolnej

  • Nr art.: DL30-0109
- +
  • Oznaczenie:

    Uruchomienie

  • Opis:

    Rozpakowanie, ustawienie, podłączenie urządzenia do przygotowanych przyłączy

  • Nr art.: DL10-0100
- +
  • Oznaczenie:

    Wprowadzenie

  • Opis:

    wprowadzenie w funkcje urządzenia, obsługa i programowanie regulatora

  • Nr art.: DL10-0400
- +
Opcje i akcesoria

W uzupełnieniu oferujemy liczne opcje i akcesoria – od portów dostępu, poprzez półki, a skończywszy na dokumentacji i oprogramowaniu.

Wybierz jeden z modeli, aby otrzymać przegląd wszystkich opcji i akcesoriów dostępnych dla tego produktu:

Do pobrania

Suszarki i komory temperaturowe (serie ED | FED) | Suszarki próżniowe (seria VD) – test kabla DNV KEMA Energy & Sustainability, KEMA Nederland B.V.

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku PDF (221,28 kB)

Suszarki i komory temperaturowe (Seria ED | FED) - Rama karbonowa do rowerów wyścigowych w technologii BINDER SWT Swiss Manufacturing Technology AG, BMC Swiss Cycling Technologie

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku PDF (1,95 MB)

Suszarki i komory temperaturowe Seria E | ED | FD | FED | FP | M

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku PDF (2,46 MB)

Sztuczne starzenie Przepowiadanie zachowania się materiału

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku PDF (2,23 MB)
Inne wielkości modeli można znaleźć w Avantgarde.Line >

Komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną i rozszerzonymi funkcjami czasowymi

Komory temperaturowe BINDER z konwekcją wymuszoną są dostępne w różnych wariantach modeli. Seria FED Classic.Line obejmuje komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną i rozszerzonymi funkcjami czasowymi, oznaczającymi wysoką jakość i niezawodność. Te komory temperaturowe są szczególnie przekonujące w zakresie wydajności, a ponadto umożliwiają uniwersalne dostosowanie do indywidualnych wymagań. Komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną mogą być stosowane do różnych badań oraz są pierwszym wyborem w zakresie suszenia, sterylizacji i przechowywania w laboratoriach przemysłowych i badawczych.

Komory temperaturowe z konwekcją wymuszoną serii FED działają w zakresie temperatury od 5 °C do 300 °C. Są wyposażone w opatentowaną technologię komory wstępnego ogrzewania APT.line™, która umożliwia jednorodną regulację temperatury z konwekcją wymuszoną. Takie same warunki testowe występują w całej objętości użytkowej, niezależnie od ilości i wielkości próbek. Ze względu na rozszerzone funkcje czasowe komór temperaturowych serii FED można odpowiednio sterować parametrami temperatury oraz warunkami konwekcji. Również wentylator jest sterowany cyfrowo.

Komory temperaturowe BINDER z konwekcją wymuszoną: prawdziwa wszechstronność

Komory temperaturowe BINDER z konwekcją wymuszoną i rozszerzonymi funkcjami czasowymi można wykorzystywać do różnorodnych zastosowań w przemyśle, badaniach, zakładach naukowych oraz do zapewnienia jakości. Łączą one w sobie dużą funkcjonalność, wydajność i jakość z wysokim komfortem obsługi. Zalety tych innowacyjnych komór temperaturowych uzupełnia nowoczesna stylistyka. Seria FED obejmuje prawdziwe wszechstronne urządzenia, spełniające wymagania nowoczesnych laboratoriów i zapewniające najwyższe bezpieczeństwo produkcji.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:28:24
Module start 'content'
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 11 in language pol-PL to showing object with id 116758
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120996
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121021
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120987
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120194
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120188
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121402
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120609
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120604
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120991
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120990
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120590
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:28:24
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120593
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:336[9] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'casestudyFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:336[9] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'casestudyFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:332[9] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'whitepaperFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:519[12] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'casestudyFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:519[12] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'casestudyFormNode' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tpl:515[12] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'whitepaperFormNode' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:28:24
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:28:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:28:24
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:28:24
Script end

Main resources:

Total runtime0.4903 sec
Peak memory usage16,128.0000 KB
Database Queries1144

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02530.2855 2,786.47667,715.6367
Module end 'content' 0.31080.1793 10,502.11333,613.3438
Script end 0.4902  14,115.4570 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01272.5962370.0003
Check MTime0.00430.8840370.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.055510.0003
Mysqli_queries0.089118.171711440.0001
Looping result0.00761.541211360.0000
TS translator
TS init0.00250.500140.0006
TS cache load0.00150.308440.0004
TS context load0.00110.215640.0003
Template Total0.440189.830.1467
Template load0.00541.092130.0018
Template processing0.434888.681230.1449
Template load and register function0.00070.152010.0007
states
state_id_array0.00320.6509430.0001
state_identifier_array0.00701.41901440.0000
Override
Cache load0.00400.81143220.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00100.200310.0010
Fetch class attribute name0.00200.4138610.0000
XML
Image XML parsing0.00040.072210.0004
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00050.10421540.0000
General
dbfile0.00160.3307360.0000
String conversion0.00000.000810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/product_serie.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product_serie.tplEdit templateOverride template
109content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
107content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
45content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 269
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0005 secs