Komory klimatyczne do testów stabilności

Komory klimatyczne BINDER sprawdzają się podczas badania zachowania materiałów w warunkach stałej wilgotności i temperatury.

Komora klimatyczna serii KBF P albo KBF LQC oferuje ponadto oświetlenie odpowiadające standardom ICH, które pozwala przeprowadzać długotrwałe testy zgodnie z normami. Wraz z innowacyjnym systemem regulacji oświetlenia Light Quantum Control (LQC) komora taka stanowi niezawodne i kompleksowe rozwiązanie do testów fotostabilności.

Seria KMF charakteryzuje się szerokimi zakresami temperatury i wilgotności, które idealnie sprawdzają się w wymagających testach wytrzymałościowych, np. przy 85 °C i 85% wilgotności względnej.

Seria KBF | Komory klimatyczne do testów stabilności z szerokim zakresem temperatury / wilgotności


Dostępne rozmiary

Seria KBF P | Komory klimatyczne do testów stabilności z oświetleniem zgodnym z ICH


Dostępne rozmiary

Seria KBF LQC | Komory klimatyczne do testów stabilności z oświetleniem zgodnym z ICH oraz kontrolą dawki światła


Dostępne rozmiary

Seria KMF | Komory klimatyczne do testów stabilności z rozszerzonym zakresem temperatury/wilgotności


Dostępne rozmiary

Komory klimatyczne do testów stabilności BINDER z dużą dokładnością temperatury

Komory klimatyczne do testów stabilności firmy BINDER charakteryzują się innowacyjną technologią oraz trwałą i solidną jakością. Komory klimatyczne są łatwe i wygodne w obsłudze, a także nieskomplikowane do czyszczenia. Firma BINDER opracowała kilka serii do różnych wymagań i zakresów zastosowań. Zapewniają one jednorodne rozprowadzanie światła i działają w niezmiennych warunkach temperatury oraz wilgotności.

Opatentowana technologia komory wstępnego nagrzewania APT.line™ zapewnia we wszystkich komorach klimatycznych do testów stabilności BINDER precyzyjne dokładności przestrzenne i czasowe temperatury, również przy pełnym załadowaniu komór i długotrwałym użytkowaniu.

Seria KBF to komory klimatyczne firmy Binder z dużym zakresem temperatur i wilgotności, umożliwiające bezwarunkowo niezawodne badania stabilności. Seria KBF P jest dodatkowo wyposażona w oświetlenie zgodne z ICH. Dzięki temu komory klimatyczne do testów stabilności są optymalnie przystosowane do badań fotostabilności i zapewniają jednoznaczne wyniki badań zgodnie z wytycznymi ICH Q1B. Dowolnie ustawialne kasety oświetleniowe zapewniają przy tym jednorodny rozkład oświetlenia we wnętrzu.

Innowacyjne komory klimatyczne z kontrolą dawki światła

Oświetlenie zgodne z ICH pozwala połączyć serię KBF LQC firmy BINDER z możliwością kontroli dawki światła: za pomocą czujników kulkowych można kontrolować światło UV-A i widoczne. Po osiągnięciu żądanej dawki światła komora klimatyczna wyłącza się automatycznie. Specjalistą od szeregu testów wytrzymałościowych jest seria KMF firmy BINDER. Komory klimatyczne do testów stabilności zaprojektowane w tej serii zapewniają bezwzględnie stałe warunki badań na całej objętości użytkowej. Komory zapewniają szeroki zakres temperatury i wilgotności, są uniwersalne pod kątem doprowadzania wody oraz potrzebują tylko niewielkiego miejsca do ustawienia.

Komory klimatyczne do testów stabilności BINDER sprawdzają się we wszystkich obszarach badań zachowań materiałów w stałych warunkach temperatury i wilgotności w zakładach przemysłowych, naukowych oraz w ramach zapewniania jakości i badań.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:12:50
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:12:50
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:12:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:12:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:12:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:12:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:12:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:12:50
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:12:51
Script end

Main resources:

Total runtime0.3128 sec
Peak memory usage12,800.0000 KB
Database Queries457

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02460.0193 2,786.46091,842.6484
Module end 'content' 0.04390.2688 4,629.10946,278.1094
Script end 0.3127  10,907.2188 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01163.7160340.0003
Check MTime0.00441.3936340.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.103910.0003
Mysqli_queries0.059819.12834570.0001
Looping result0.00421.33704530.0000
TS translator
TS init0.00230.724830.0008
TS cache load0.00140.443430.0005
TS context load0.00100.304130.0003
Template Total0.272287.020.1361
Template load0.00491.571720.0025
Template processing0.267385.443320.1336
Template load and register function0.00080.245610.0008
Override
Cache load0.00270.8706880.0000
states
state_id_array0.00652.0895420.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00280.8882160.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0242250.0000
General
dbfile0.00090.2742230.0000
String conversion0.00000.001310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs