Model KBW 400

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: 0 °C do 70 °C
  • Zakres temperatury z oświetleniem: od 5 °C do 60 °C
  • 3 zmiennie ustawiane kasety oświetleniowe, po 5 świetlówek każda
  • Technologia komory wstępnego nagrzewania APT.line™
  • Regulowana prędkość obrotowa wentylatora
  • Kontroler z programowaniem odcinków czasowych i programowaniem w czasie rzeczywistym
  • Szczelnie zamykane drzwi wewnętrzne ze szkła bezpiecznego (ESG)
  • Zapobieganie korozji szkła dzięki specjalnej powłoce TIMELESS
  • 3 półki druciane ze stali nierdzewnej
  • Port dostępu z zatyczką silikonową 30 mm, po lewej stronie
  • Czujnik temperatury klasy 3.1 (DIN 12880) z optycznym i akustycznym alarmem temperaturowym
  • Interfejs do połączenia z komputerem: Ethernet
  • Ogrzewanie drzwi
Wersja:
Napięcie znamionowe:

Szczegóły modelu

Wybór wersji

sug.* [?] Merken
Model KBW 400
  • Napięcie znamionowe:200…240 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: KBW400-230V¹
  • Nr art.: 9020-0339
- +
* sug.: sugerowana cena detaliczna (bez instalacji): lokalne ceny mogą się różnić w zależności od następujących czynników:

- ubezpieczenie frachtu i transportu, ponieważ wszystkie ceny odpowiadają loco fabryka Niemcy

- opłaty celne i lokalne podatki

- kursy walut

Dane techniczne

Na karcie danych technicznych w formacie PDF można znaleźć dane techniczne, opcje & akcesoria oraz usługi.

Pobierz dane techniczne w formacie PDF >

Do pobrania

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Dane techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (167,72 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (8,32 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (257,09 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (164,47 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (144,68 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (217,13 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (268,31 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (278,99 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (1,90 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (487,87 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Opcje i akcesoria
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (226,24 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:39:31
Module start 'content'
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:32
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 113081
Debug: search params Apr 27 2018 04:39:32
array(20) {
  ["SearchOffset"]=>
  int(0)
  ["SearchLimit"]=>
  int(2000)
  ["Facet"]=>
  array(4) {
    [0]=>
    array(3) {
      ["sort"]=>
      string(5) "alpha"
      ["limit"]=>
      int(50)
      ["field"]=>
      string(22) "product/properties/347"
    }
    [1]=>
    array(3) {
      ["sort"]=>
      string(5) "alpha"
      ["limit"]=>
      int(50)
      ["field"]=>
      string(31) "{!ex=tag}product/properties/347"
    }
    [2]=>
    array(3) {
      ["sort"]=>
      string(5) "alpha"
      ["limit"]=>
      int(50)
      ["field"]=>
      string(22) "product/properties/412"
    }
    [3]=>
    array(3) {
      ["sort"]=>
      string(5) "alpha"
      ["limit"]=>
      int(50)
      ["field"]=>
      string(31) "{!ex=tag}product/properties/412"
    }
  }
  ["SortBy"]=>
  array(1) {
    ["product/pos_no"]=>
    string(3) "asc"
  }
  ["Filter"]=>
  array(0) {
  }
  ["SearchContentClassID"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(7) "product"
  }
  ["SearchSectionID"]=>
  NULL
  ["SearchSubTreeArray"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(6) "116783"
  }
  ["AsObjects"]=>
  bool(true)
  ["SpellCheck"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    bool(false)
  }
  ["IgnoreVisibility"]=>
  bool(false)
  ["Limitation"]=>
  NULL
  ["BoostFunctions"]=>
  NULL
  ["QueryHandler"]=>
  NULL
  ["EnableElevation"]=>
  bool(true)
  ["ForceElevation"]=>
  bool(false)
  ["SearchDate"]=>
  bool(false)
  ["DistributedSearch"]=>
  NULL
  ["FieldsToReturn"]=>
  NULL
  ["SearchResultClustering"]=>
  array(1) {
    ["clustering"]=>
    bool(false)
  }
}
Debug: ezfeZPSolrQueryBuilder::policyLimitationFilterQuery Apr 27 2018 04:39:32
((meta_installation_id_ms:db0ed96c030c0ee7e1aa816c4580a9d3 AND (( ( meta_section_id_si:3 )) OR ( ( meta_section_id_si:1 OR meta_section_id_si:6 OR meta_section_id_si:7 ))))  ) AND meta_is_invisible_b:false
Debug: Cluster params Apr 27 2018 04:39:32
array(1) {
  ["clustering"]=>
  string(5) "false"
}
Debug: Final query parameters sent to Solr backend Apr 27 2018 04:39:32
array(47) {
  ["q"]=>
  string(0) ""
  ["qf"]=>
  string(246) "attr_art_nr_t attr_configuration_t attr_description_t attr_model_t attr_name_catalog_t attr_name_t attr_pos_no_t attr_properties_t attr_search_values_t attr_seo_keywords_t attr_seo_meta_description_t attr_seo_title_t meta_name_t meta_owner_name_t"
  ["qt"]=>
  string(9) "ezpublish"
  ["start"]=>
  int(0)
  ["rows"]=>
  int(2000)
  ["sort"]=>
  string(18) "attr_pos_no_si asc"
  ["indent"]=>
  string(2) "on"
  ["version"]=>
  string(3) "2.2"
  ["bq"]=>
  string(93) "meta_installation_id_ms:db0ed96c030c0ee7e1aa816c4580a9d3^1.5 meta_language_code_ms:pol-PL^1.2"
  ["fl"]=>
  string(195) "meta_guid_ms meta_installation_id_ms meta_main_url_alias_ms meta_installation_url_ms meta_id_si meta_main_node_id_si meta_language_code_ms meta_name_t score meta_published_dt meta_path_string_ms "
  ["fq"]=>
  array(4) {
    [0]=>
    string(19) "meta_path_si:116783"
    [1]=>
    string(205) "((meta_installation_id_ms:db0ed96c030c0ee7e1aa816c4580a9d3 AND (( ( meta_section_id_si:3 )) OR ( ( meta_section_id_si:1 OR meta_section_id_si:6 OR meta_section_id_si:7 ))))  ) AND meta_is_invisible_b:false"
    [2]=>
    string(26) "meta_contentclass_id_si:65"
    [3]=>
    string(28) "meta_language_code_ms:pol-PL"
  }
  ["hl"]=>
  string(4) "true"
  ["hl.fl"]=>
  string(216) "attr_art_nr_t attr_configuration_t attr_description_t attr_model_t attr_name_catalog_t attr_name_t attr_pos_no_t attr_properties_t attr_search_values_t attr_seo_keywords_t attr_seo_meta_description_t attr_seo_title_t"
  ["hl.snippets"]=>
  string(1) "1"
  ["hl.fragsize"]=>
  string(3) "200"
  ["hl.requireFieldMatch"]=>
  string(4) "true"
  ["hl.simple.pre"]=>
  string(3) "<b>"
  ["hl.simple.post"]=>
  string(4) "</b>"
  ["wt"]=>
  string(3) "php"
  ["facet.field"]=>
  array(4) {
    [0]=>
    string(29) "subattr_properties___347____s"
    [1]=>
    string(38) "{!ex=tag}subattr_properties___347____s"
    [2]=>
    string(29) "subattr_properties___412____s"
    [3]=>
    string(38) "{!ex=tag}subattr_properties___412____s"
  }
  ["facet.sort"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(5) "false"
  }
  ["facet.limit"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(50)
  }
  ["facet.offset"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(0)
  }
  ["facet.mincount"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(1)
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___347____s.facet.sort"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(5) "false"
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___347____s.facet.limit"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(50)
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___347____s.facet.offset"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(0)
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___347____s.facet.mincount"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(1)
  }
  ["f.subattr_properties___412____s.facet.sort"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(5) "false"
  }
  ["f.subattr_properties___412____s.facet.limit"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(50)
  }
  ["f.subattr_properties___412____s.facet.offset"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(0)
  }
  ["f.subattr_properties___412____s.facet.mincount"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(1)
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___412____s.facet.sort"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    string(5) "false"
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___412____s.facet.limit"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(50)
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___412____s.facet.offset"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(0)
  }
  ["f.{!ex=tag}subattr_properties___412____s.facet.mincount"]=>
  array(1) {
    [0]=>
    int(1)
  }
  ["facet"]=>
  string(4) "true"
  ["spellcheck"]=>
  string(4) "true"
  ["spellcheck.q"]=>
  string(0) ""
  ["spellcheck.dictionary"]=>
  string(7) "default"
  ["spellcheck.collate"]=>
  string(4) "true"
  ["spellcheck.extendedResults"]=>
  string(4) "true"
  ["spellcheck.onlyMorePopular"]=>
  string(4) "true"
  ["spellcheck.count"]=>
  int(1)
  ["forceElevation"]=>
  string(5) "false"
  ["enableElevation"]=>
  string(5) "false"
  ["clustering"]=>
  string(5) "false"
}
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:32
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 114106
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121015
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 121040
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120987
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120602
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120189
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120992
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120609
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120604
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120991
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120990
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120591
Notice: ProductClassificationDatatype:ixeZProductClassificationProperty::fetchList:413 Apr 27 2018 04:39:33
FALLBACK: Using latest verion 10 in language pol-PL to showing object with id 120595
Timing: Apr 27 2018 04:39:34
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: ezjscPacker::packFiles Apr 27 2018 04:39:34
Could not find: javascript/jquery-ui.min.js
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:39:34
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:39:34
Script end

Main resources:

Total runtime2.6579 sec
Peak memory usage20,992.0000 KB
Database Queries12767

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02412.4443 2,786.562512,268.5977
Module end 'content' 2.46840.1893 15,055.16023,424.3867
Script end 2.6577  18,479.5469 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01330.5009410.0003
Check MTime0.00430.1612410.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.012510.0003
Mysqli_queries1.159043.6064127670.0001
Looping result0.04251.6008127520.0000
TS translator
TS init0.00240.088940.0006
TS cache load0.00150.056340.0004
TS context load0.00110.040240.0003
Template Total2.522294.930.8407
Template load0.00500.188630.0017
Template processing2.517294.706630.8391
Template load and register function0.00140.051820.0007
states
state_id_array0.00300.1140430.0001
state_identifier_array0.00540.20171150.0000
Override
Cache load0.00370.13783160.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00100.036260.0002
Fetch class attribute name0.00210.07931480.0000
XML
Image XML parsing0.00170.065860.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00040.01561740.0000
eZ Find
Search0.06282.362410.0628
Query build0.01640.617510.0164
Class attribute list0.00120.046310.0012
Engine time0.04411.660810.0441
General
dbfile0.08973.37581140.0008
String conversion0.00000.000110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
cb822c880a319964ed1bd49751eafdc0.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.doubleScroll.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/product.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/product.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
95content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
93content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1classification/facet/view/default.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/classification/facet/view/default.tplEdit templateOverride template
60content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 258
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0004 secs