Model MK 720

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: -40 °C do 180 °C
  • Technologia komory wstępnego nagrzewania APT.line™
  • Programowalne zabezpieczenie przeciwzroszeniowe dla próbek
  • Ogrzewane okno wizyjne z oświetleniem wewnętrznym LED
  • Oprogramowanie komunikacyjne BINDER APT-COM™ 3 Basic Edition
  • System diagnostyczny z alarmem optycznym i akustycznym
  • Kontroler z programowaniem odcinków czasowych
  • 2 porty dostępu z zatyczką silikonową 80 mm, z lewej i prawej
  • 4 koła jezdne, dwa z hamulcami
  • Interfejs do połączenia z komputerem: Ethernet
  • Gniazdo 230 V na bocznym panelu z prawej strony
  • Wyświetlanie danych na kolorowym monitorze LCD
  • Możliwość ustawienia funkcji rampy
  • Wbudowany rejestrator liniowy
  • Zegar czasu rzeczywistego
  • Ogrzewanie drzwi
  • 1 półka druciana ze stali nierdzewnej
  • Potwierdzenie testu BINDER
  • Wnętrze ze stali nierdzewnej
  • Czujnik temperatury Pt 100
  • Izolacja termiczna z pianki PUR
  • Bezhalogenowy czynnik chłodniczy R-404A
  • Chłodzenie zapewniane przez agregat sprężarkowy
  • Parownik typu płytkowego
Wersja:
Napięcie znamionowe:

Szczegóły modelu

Wybór wersji

sug.* [?] Merken
Model MK 720
  • Napięcie znamionowe:400 V 3~ 50 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: MK720-400V¹
  • Nr art.: 9020-0197
- +
  • Napięcie znamionowe:480 V 3~ 60 Hz
  • Wersja:

    z przetwornikiem napięcia i częstotliwości

  • Wariant modelu: MK720-400V-C¹
  • Nr art.: 9020-0298
- +
* sug.: sugerowana cena detaliczna (bez instalacji): lokalne ceny mogą się różnić w zależności od następujących czynników:

- ubezpieczenie frachtu i transportu, ponieważ wszystkie ceny odpowiadają loco fabryka Niemcy

- opłaty celne i lokalne podatki

- kursy walut

Dane techniczne

Na karcie danych technicznych w formacie PDF można znaleźć dane techniczne, opcje & akcesoria oraz usługi.

Pobierz dane techniczne w formacie PDF >

Do pobrania

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Dane techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (221,17 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (8,30 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (10,53 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (347,53 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (210,84 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (278,99 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (3,02 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (1,71 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (2,23 MB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:40:03
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:40:03
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:40:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: ezjscPacker::packFiles Apr 27 2018 04:40:03
Could not find: javascript/jquery-ui.min.js
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:40:03
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:40:03
Script end

Main resources:

Total runtime0.2775 sec
Peak memory usage14,080.0000 KB
Database Queries504

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02560.0471 2,786.68362,059.5586
Module end 'content' 0.07260.2047 4,846.24226,797.0781
Script end 0.2773  11,643.3203 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01144.1257340.0003
Check MTime0.00411.4763340.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.103810.0003
Mysqli_queries0.034712.51625040.0001
Looping result0.00451.63724990.0000
TS translator
TS init0.00240.851630.0008
TS cache load0.00150.534030.0005
TS context load0.00100.350730.0003
Template Total0.208275.020.1041
Template load0.00471.711420.0024
Template processing0.203473.321620.1017
Template load and register function0.00080.302410.0008
Override
Cache load0.00260.9466910.0000
states
state_id_array0.00301.0652420.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00250.9092160.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0290250.0000
General
dbfile0.00080.2953230.0000
String conversion0.00000.001010.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
cb822c880a319964ed1bd49751eafdc0.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.doubleScroll.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0003 secs