Model CB 220

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: temperatura otoczenia plus 7 °C do 60 °C
  • Zakres wilgotności: do 95% wilg. wzgl.
  • Alternatywne zakresy regulacji O₂: 0,2-20% obj. O₂ lub 10-95% obj. O₂ (warianty modelu O, GO)
  • Samoczynna sterylizacja termiczna przy 180 °C
  • Dwukomorowy system nawilżania z zabezpieczeniem przeciwzroszeniowym
  • Dysza mieszająca gaz CO₂ z efektem Venturiego
  • Sterylizowalny termicznie czujnik CO₂ w technologii podczerwieni
  • Wyświetlanie danych na kolorowym monitorze LCD
  • Zamek w klamce drzwi
  • Szczelnie zamykane drzwi wewnętrzne ze szkła bezpiecznego (ESG)
  • Bezszwowa komora wewnętrzna, głęboko tłoczona ze stali nierdzewnej
  • 3 perforowane wsuwane półki ze stali nierdzewnej
  • Urządzenia można wyposażyć w adapter do piętrowego ustawiania
  • System diagnostyczny z alarmem optycznym i akustycznym
  • Interfejs do połączenia z komputerem: Ethernet
  • Wewnętrzny system rejestrowania danych pomiarowych z interfejsem USB
  • Bezpotencjałowy styk alarmowy
Wersja:
Napięcie znamionowe:

Szczegóły modelu

Wybór wersji

sug.* [?] Merken
Model CB 220
  • Napięcie znamionowe:200…240 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: CB220-230V¹
  • Nr art.: 9040-0096
- +
  • Napięcie znamionowe:200…240 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    z drzwiami wewnętrznymi dzielonymi na 6 części

  • Wariant modelu: CB220-230V-G¹
  • Nr art.: 9040-0108
- +
  • Napięcie znamionowe:200…240 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    z regulacją O₂

  • Wariant modelu: CB220-230V-O¹
  • Nr art.: 9040-0098
- +
  • Napięcie znamionowe:200…240 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    z regulacją O₂ i drzwiami wewnętrznymi dzielonymi na 6 części

  • Wariant modelu: CB220-230V-GO¹
  • Nr art.: 9040-0110
- +
  • Napięcie znamionowe:100…120 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: CB220UL-120V¹
  • Nr art.: 9040-0097
- +
  • Napięcie znamionowe:100…120 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    z drzwiami wewnętrznymi dzielonymi na 6 części

  • Wariant modelu: CB220UL-120V-G¹
  • Nr art.: 9040-0109
- +
  • Napięcie znamionowe:100…120 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    z regulacją O₂

  • Wariant modelu: CB220UL-120V-O¹
  • Nr art.: 9040-0099
- +
  • Napięcie znamionowe:100…120 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    z regulacją O₂ i drzwiami wewnętrznymi dzielonymi na 6 części

  • Wariant modelu: CB220UL-120V-GO¹
  • Nr art.: 9040-0111
- +
* sug.: sugerowana cena detaliczna (bez instalacji): lokalne ceny mogą się różnić w zależności od następujących czynników:

- ubezpieczenie frachtu i transportu, ponieważ wszystkie ceny odpowiadają loco fabryka Niemcy

- opłaty celne i lokalne podatki

- kursy walut

Dane techniczne

Na karcie danych technicznych w formacie PDF można znaleźć dane techniczne, opcje & akcesoria oraz usługi.

Pobierz dane techniczne w formacie PDF >

Do pobrania

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Dane techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (132,53 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (5,58 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (225,13 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (491,56 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (804,58 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (1,09 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (2,03 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Przykłady zastosowań
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (242,27 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (1,48 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (335,28 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (401,48 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (487,87 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Opcje i akcesoria
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (152,82 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Opcje i akcesoria
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (554,62 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Buyer´s Guide
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (428,23 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:23:35
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:23:35
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:23:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:23:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:23:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:23:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:23:35
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: ezjscPacker::packFiles Apr 26 2018 15:23:35
Could not find: javascript/jquery-ui.min.js
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:23:35
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:23:35
Script end

Main resources:

Total runtime0.3825 sec
Peak memory usage14,848.0000 KB
Database Queries498

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02440.0187 2,786.40232,472.1641
Module end 'content' 0.04310.3391 5,258.56646,979.5117
Script end 0.3822  12,238.0781 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01082.8288340.0003
Check MTime0.00391.0244340.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.089110.0003
Mysqli_queries0.059815.63624980.0001
Looping result0.00391.02754930.0000
TS translator
TS init0.00220.569430.0007
TS cache load0.00130.347030.0004
TS context load0.00090.237430.0003
Template Total0.342689.620.1713
Template load0.00451.168720.0022
Template processing0.338188.396720.1691
Template load and register function0.00070.186910.0007
Override
Cache load0.00250.6592880.0000
states
state_id_array0.00300.7913420.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00250.6528160.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0200250.0000
General
dbfile0.00701.8324230.0003
String conversion0.00000.001110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
cb822c880a319964ed1bd49751eafdc0.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.doubleScroll.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0003 secs