Model BF 56

Najważniejsze cechy

  • Zakres temperatury: temperatura otoczenia plus 7 °C do 100 °C
  • Wysoka dokładność temperatury dzięki technologii APT.line™
  • Konwekcja wymuszona
  • Kontroler z wyświetlaczem LCD
  • Elektromechaniczne sterowanie klapą wylotu powietrza
  • Drzwi wewnętrzne ze szkła bezpiecznego (ESG)
  • 2 chromowane półki druciane
  • Możliwość piętrowego ustawiania
  • Zintegrowane niezależne zabezpieczenie temperaturowe klasy 3.1 (DIN 12880) z alarmem optycznym
  • Ergonomiczny design uchwytu
  • Port USB do rejestrowania danych
Wersja:
Napięcie znamionowe:

Szczegóły modelu

Wybór wersji

sug.* [?] Merken
Model BF 56
  • Napięcie znamionowe:230 V 1~ 50/60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: BF056-230V¹
  • Nr art.: 9010-0313
- +
  • Napięcie znamionowe:120 V 1~ 60 Hz
  • Wersja:

    Standard

  • Wariant modelu: BF056UL-120V¹
  • Nr art.: 9010-0314
- +
* sug.: sugerowana cena detaliczna (bez instalacji): lokalne ceny mogą się różnić w zależności od następujących czynników:

- ubezpieczenie frachtu i transportu, ponieważ wszystkie ceny odpowiadają loco fabryka Niemcy

- opłaty celne i lokalne podatki

- kursy walut

Dane techniczne

Na karcie danych technicznych w formacie PDF można znaleźć dane techniczne, opcje & akcesoria oraz usługi.

Pobierz dane techniczne w formacie PDF >

Do pobrania

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Dane techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (157,77 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (10,62 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (3,24 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Instrukcje obsługi
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (6,88 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (181,48 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (190,33 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (99,88 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Rysunki techniczne
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (92,66 kB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Broszury
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (1,44 MB)

CO2 -Inkubatoren Serien C | CB

  • Kategoria: Biała księga
  • Typ/rozmiar pliku: PDF (487,87 kB)
Inne wielkości modeli można znaleźć w Classic.Line >

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:37:47
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:37:47
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:37:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:37:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:37:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:37:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:37:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: ezjscPacker::packFiles Apr 27 2018 04:37:47
Could not find: javascript/jquery-ui.min.js
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:37:47
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:37:47
Script end

Main resources:

Total runtime0.3129 sec
Peak memory usage13,824.0000 KB
Database Queries500

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02360.0404 2,786.50782,038.1875
Module end 'content' 0.06400.2487 4,824.69536,607.5586
Script end 0.3127  11,432.2539 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01063.3875340.0003
Check MTime0.00391.2475340.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.091710.0003
Mysqli_queries0.035011.19155000.0001
Looping result0.00421.33994950.0000
TS translator
TS init0.00220.691730.0007
TS cache load0.00130.422530.0004
TS context load0.00090.289630.0003
Template Total0.252180.620.1260
Template load0.00441.417520.0022
Template processing0.247679.139320.1238
Template load and register function0.00080.240710.0008
Override
Cache load0.00240.7809890.0000
states
state_id_array0.00280.8893420.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00240.7729160.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0246250.0000
General
dbfile0.00080.2422230.0000
String conversion0.00000.001010.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
cb822c880a319964ed1bd49751eafdc0.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.doubleScroll.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs