Wywiad wideo: Komory dynamicznych zmian klimatycznych do wymagających badań materiałów

Czerwiec 2016

Menedżerka produktu Miriam Faude prezentuje komorę dynamicznych zmian klimatycznych MKFT 240

 

Na tegorocznych targach Control, międzynarodowych targach specjalistycznych branży kontroli jakości w Stuttgarcie, menedżerka produktu Miriam Faude odpowiadała na pytania dotyczące komory dynamicznych zmian klimatycznych MKFT 240 . Dzięki szerszemu zakresowi klimatycznemu i standardowo wysokim prędkościom zmian nadaje się ona najlepiej do testowania materiałów w zmiennych warunkach klimatycznych. Bez problemu możliwa jest realizacja nawet tak trudnych scenariuszy badań, jak testy cyklicznych zmian klimatycznych dla przemysłu samochodowego lub elektronicznego.

 

 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:35:10
Module start 'content'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:10
Unknown session variable 'datefilter'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:10
Unknown session variable 'sitenum'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:10
Unknown session variable 'show'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:10
Unknown session variable 'from'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:10
Unknown session variable 'to'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:10
Unknown session variable 'cat'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl:2[4] Apr 26 2018 15:35:10
Variable 'id' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:35:10
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:35:10
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:35:10
Script end

Main resources:

Total runtime0.3071 sec
Peak memory usage14,080.0000 KB
Database Queries535

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02390.1243 2,787.47666,492.0508
Module end 'content' 0.14830.1587 9,279.52732,690.3789
Script end 0.3070  11,969.9063 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01153.7521360.0003
Check MTime0.00421.3751360.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.097410.0003
Mysqli_queries0.045714.89105350.0001
Looping result0.00491.59725290.0000
TS translator
TS init0.00220.704430.0007
TS cache load0.00130.425630.0004
TS context load0.00090.288630.0003
Template Total0.219671.530.0732
Template load0.00491.603130.0016
Template processing0.214769.902830.0716
Template load and register function0.00070.229610.0007
String conversion in template resource0.00000.005810.0000
Template parser: create text elements0.00010.018210.0001
Template parser: remove whitespace0.00000.004310.0000
Template parser: construct tree0.00010.035210.0001
states
state_id_array0.00371.1900430.0001
state_identifier_array0.00020.074620.0001
Override
Cache load0.00270.8850920.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00290.9520250.0001
Fetch class attribute can translate value0.00000.005210.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0316340.0000
XML
Image XML parsing0.00010.038710.0001
General
dbfile0.039412.8280240.0016
String conversion0.00000.002320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/newsarticle.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/newsarticle.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
25content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
26content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/Zweispaltiger-Text.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/Zweispaltiger-Text.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/YouTube-Video.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder/templates/content/datatype/view/ezxmltags/YouTube-Video.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 67
 Number of unique templates used: 12

Time used to render debug report: 0.0003 secs