Wideo: inkubator z chłodzeniem KT 170

Październik 2015

BINDER przedstawia pierwszy na świecie inkubator z chłodzeniem o pojemności wnętrza 170 litrów

Biolog dr Jens Thielmann, manager produktu w firmie BINDER, prezentuje pierwszy w skali światowej inkubator z chłodzeniem termoelektrycznym (moduł Peltiera) o pojemności wnętrza 170 litrów.

 

Przy takich samych wymiarach w podstawie jak w przypadku mniejszego modelu o pojemności wnętrza 115 litrów, model KT 170 dysponuje o ponad 60 procent większą objętością użytkową. KT 170 to prawdziwie wszechstronny pomocnik w pracy laboratoryjnej. Tutaj można obejrzeć film wideo – zobacz i daj się przekonać!

 

 

 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:34:16
Module start 'content'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:34:16
Unknown session variable 'datefilter'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:34:16
Unknown session variable 'sitenum'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:34:16
Unknown session variable 'show'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:34:16
Unknown session variable 'from'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:34:16
Unknown session variable 'to'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:34:16
Unknown session variable 'cat'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl:2[4] Apr 26 2018 15:34:16
Variable 'id' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:34:16
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:34:16
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:34:17
Script end

Main resources:

Total runtime0.4840 sec
Peak memory usage14,336.0000 KB
Database Queries548

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02490.1741 2,787.24616,124.6289
Module end 'content' 0.19900.2850 8,911.87502,885.3281
Script end 0.4840  11,797.2031 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01332.7472370.0004
Check MTime0.00470.9709370.0001
Mysql Total
Database connection0.00040.077310.0004
Mysqli_queries0.224746.41425480.0004
Looping result0.00551.13395410.0000
TS translator
TS init0.00240.503230.0008
TS cache load0.00140.296030.0005
TS context load0.00100.204630.0003
Template Total0.428188.430.1427
Template load0.00511.057030.0017
Template processing0.422987.372930.1410
Template load and register function0.00080.157610.0008
states
state_id_array0.00380.7871440.0001
state_identifier_array0.00040.074430.0001
Override
Cache load0.00310.6320950.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00781.6186260.0003
Fetch class attribute can translate value0.00000.007720.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00020.0328370.0000
XML
Image XML parsing0.00060.120820.0003
General
dbfile0.00190.3881360.0001
String conversion0.00000.000810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/newsarticle.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/newsarticle.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
25content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
26content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/embed.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder/templates/content/datatype/view/ezxmltags/embed.tplEdit templateOverride template
1content/view/embed.tplembed/image.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/embed/image.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 67
 Number of unique templates used: 11

Time used to render debug report: 0.0003 secs