Nowa witryna internetowa BINDER!

Marzec 2016 Strona startowa nowej witryny internetowej BINDER

Nowa, przejrzysta, pełna informacji

 

Szukasz rozwiązań? Masz pytania? Chcecie Państwo to sprawdzić? Dalej nie szukaj. Całkowicie zmieniliśmy naszą stronę internetową, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Przekonaj się sam(-a).

 

Funkcje wyszukiwania
Mocno poprawione funkcje wyszukiwania ułatwiają wybór właściwego urządzenia.

  • Prosty wybór produktu dzięki funkcjom filtrowania
  • Wyszukiwarka produktów: wystarczą trzy kliknięcia, aby znaleźć odpowiednie urządzenie
  • Wyszukiwanie na podstawie tekstu lub numeru artykułu

 

Strefa dostępna po zalogowaniu
Wystarczy założyć osobiste konto BINDER, zalogować się – a następnie korzystać z licznych zalet i większego komfortu:

  • Wyświetlanie orientacyjnych cen przy produktach
  • Wstępnie wypełnione formularze ułatwiają nawiązywanie kontaktu
  • Szybki dostęp do naszych Białych ksiąg

 

Lista życzeń
Z pomocą nowej listy życzeń możesz nie tylko zachować poszukiwane produkty, ale także dodatkowe opcje czy usługi serwisowe.

  • Dodawanie produktów na liście życzeń
  • Wysyłanie listy życzeń jako niezobowiązującego zapytania do działu sprzedaży

 

Wszystko na widoku
Większa przejrzystość: po kliknięciu jednego z punktów głównego panelu nawigacyjnego otwiera się szeroki pasek menu z widocznymi wszystkimi podpunktami.  

  • Prosta nawigacja
  • Całościowy przegląd wszystkich produktów – od grupy produktowej aż po akcesoria

 

Maksimum informacji
Szczegółowe informacje o każdym produkcie:

  • Dane techniczne, instrukcje obsługi, filmy wideo, Białe księgi itd.
  • Dane techniczne w jednostkach metrycznych i angloamerykańskich

 

Możesz na nas liczyć
Jeśli chcesz zadać pytanie, albo skontaktować się z firmą BINDER, zawsze masz taką możliwość. Przykładowo w związku z zapytaniem o produkt, programem BINDER INDIVIDUAL, wsparciem w razie problemów technicznych, zapytaniami o usługi serwisowe itp.
Chcecie Państwo to sprawdzić? Odkryj nową witrynę internetową BINDER!

 

 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:50:02
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:50:02
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:50:02
Variable 'siteaccess' is already defined.
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/topnav-ec23f19b44ae45444c7261dd052365a9.php on line 4745
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/topnav-ec23f19b44ae45444c7261dd052365a9.php on line 4794
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:02
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/topnav-ec23f19b44ae45444c7261dd052365a9.php on line 4843
Timing: Apr 27 2018 04:50:02
Script end

Main resources:

Total runtime0.3880 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries458

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02540.0480 2,787.06641,842.3047
Module end 'content' 0.07340.3145 4,629.37116,456.3555
Script end 0.3879  11,085.7266 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01253.2186350.0004
Check MTime0.00441.1232350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.068010.0003
Mysqli_queries0.03328.56114580.0001
Looping result0.00411.05674470.0000
TS translator
TS init0.00240.621730.0008
TS cache load0.00150.382330.0005
TS context load0.00100.260030.0003
Template Total0.236060.820.1180
Template load0.00521.328720.0026
Template processing0.230959.508620.1154
Template load and register function0.00080.193810.0008
Override
Cache load0.00290.7351720.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00100.255410.0010
Fetch class attribute name0.00180.4715160.0001
XML
Image XML parsing0.00050.137210.0005
states
state_id_array0.00310.8071420.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0206250.0000
General
dbfile0.039010.0562270.0014
String conversion0.00000.001010.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0003 secs