BINDER COMPETENCE FACTORY nabiera kształtów – prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem

Wrzesień 2016 Firma BINDER GmbH w Tuttlingen świętuje zawieszenie wiechy na budynku nowej fabryki

Firma BINDER GmbH w Tuttlingen świętuje zawieszenie wiechy na budynku nowej fabryki

 

BINDER COMPETENCE FACTORY nabiera kształtów prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem

 

Tuttlingen 20 września 2016: kolejny kamień milowy w projekcie budowlanym COMPETENCE FACTORY firmy BINDER GmbH został osiągnięty. 20 września robotnicy i zespół projektowy firmy BINDER GmbH świętowali zawieszenie wiechy na budynku bardzo nowoczesnej fabryki o wielkości 8300 m² w Gänsacker w Tuttlingen. W ciągu kilku tygodni leżący odłogiem „ugór” zamienił się w gigantyczny krajobraz betonowy. W krótkim czasie nastąpiło gruntowanie i montaż prefabrykowanych elementów betonowych, a betoniarki pracowały na parkingu wielopoziomowym i w centralnej klatce schodowej. Na początku sierpnia stały już konstrukcje stalowe, a później zamontowano fasadę. Wydarzenie otworzył Ulrich Baumann z firmy o takiej samej nazwie Baumann Bauconsult GmbH & Co. KG, który powitał inwestora oraz ok. 80 gości: wielkie pochwały popłynęły z ust wspólnika zarządzającego przedsiębiorstwem Petera M. Bindera: „Jestem poruszony tym wspaniałym efektem częściowym i zaskoczony, jak wielkie postępy poczyniono tutaj w ciągu ostatnich 4 miesięcy”. Kolejne słowa powitalne przekazał architekt Thomas Frauenkron: „Wyrazy największego uznania kieruję do robotników na tym placu budowy. Dzisiaj znalezienie dobrych robotników, którym nie przeszkadza żadna pogoda, nie jest wcale takie oczywiste. Jörg Stocker, prezes firmy Karl Stocker Bauunternehmen GmbH, powiedział na koniec: „Cieszymy się, że jako firma Stocker możemy aktywnie uczestniczyć w przyszłości firmy BINDER. Organizacja zawieszenia wiechy świadczy o pozytywnym podejściu do wartości firmy BINDER”. Kierownik budowy Matthias Winter i brygadzista firmy budowlanej Stocker, Klaus Matheis wypowiedzieli tradycyjną formułę przy zawieszaniu wiechy.

Przy jesiennej temperaturze na placu budowy tego popołudnia panował spokój. Robotnicy, zespół projektowy BINDER, projektanci budowlani oraz małżeństwo Binder raczyli się porządnymi posiłkami w przyjemnym towarzystwie.

Równolegle do prac nad fasadą zewnętrzną już w październiku rozpoczęły się prace związane z ogrzewaniem, wentylacją i urządzeniami sanitarnymi we wnętrzu budynku.

Wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem, co w przypadku tak złożonego projektu budowlanego i takiego rozmiaru nie musi być oczywiste.

powiedział kierownik projektu Thomas Luippold

 

 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:50:40
Module start 'content'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 27 2018 04:50:40
Unknown session variable 'datefilter'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 27 2018 04:50:40
Unknown session variable 'sitenum'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 27 2018 04:50:40
Unknown session variable 'show'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 27 2018 04:50:40
Unknown session variable 'from'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 27 2018 04:50:40
Unknown session variable 'to'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 27 2018 04:50:40
Unknown session variable 'cat'
Timing: Apr 27 2018 04:50:40
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:50:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:40
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:50:40
Variable 'siteaccess' is already defined.
Warning: PHP: E_WARNING Apr 27 2018 04:50:41
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/topnav-ec23f19b44ae45444c7261dd052365a9.php on line 4843
Timing: Apr 27 2018 04:50:41
Script end

Main resources:

Total runtime0.6238 sec
Peak memory usage14,080.0000 KB
Database Queries528

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02770.3777 2,787.80866,098.8359
Module end 'content' 0.40550.2183 8,886.64452,838.5000
Script end 0.6237  11,725.1445 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01241.9847370.0003
Check MTime0.00440.7013370.0001
Mysql Total
Database connection0.00040.056910.0004
Mysqli_queries0.090114.44945280.0002
Looping result0.00460.73845190.0000
TS translator
TS init0.00220.355730.0007
TS cache load0.00130.214330.0004
TS context load0.00090.146830.0003
Template Total0.568791.230.1896
Template load0.00530.848830.0018
Template processing0.563490.310530.1878
Template load and register function0.00070.116910.0007
states
state_id_array0.00300.4745430.0001
state_identifier_array0.00010.024020.0001
Override
Cache load0.00300.48831000.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00330.5241250.0001
Fetch class attribute can translate value0.00000.004520.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0181360.0000
XML
Image XML parsing0.00080.122020.0004
General
dbfile0.02293.6652400.0006
String conversion0.00000.000810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/newsarticle.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/newsarticle.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
25content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
27content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/Zitat.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/Zitat.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 71
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs