Analytica 2016

Kwiecień 2016 Analytica 2016

W dniach 10 – 13 maja na targach „analytica” w Monachium BINDER prezentuje paletę swoich innowacyjnych produktów dla laboratoriów naukowych

Tuttlingen – Targi analytica są od ponad czterdziestu lat wiodącą międzynarodową imprezą targową poświęconą analityce instrumentalnej, technice laboratoryjnej i biotechnologii. Ponad 35 tysięcy odwiedzających z całego świata najlepiej świadczy o tym, że jest to najważniejsze spotkanie specjalistów w tej branży. Targi analytica odbywają się od 10 do 13 maja w Monachium. W tym roku firma BINDER GmbH powraca z własnym stoiskiem w hali B2, stanowisko 409.

W całym świecie dostępne tylko w firmie BINDER

Prezentowany na targach analytica inkubator z chłodzeniem KT 170 firmy BINDER jest jedynym w swoim rodzaju stołowym urządzeniem o pojemności 170 litrów, zapewniającym stabilną temperaturę. Ten inkubator z chłodzeniem termoelektrycznym (wyposażony w moduł Peltiera) jest nadzwyczaj energooszczędny i przy tych samych wymiarach w podstawie co kolejny, mniejszy model KT 115 ma o ponad 65 procent większą objętość użytkową. Ze względu na identyczną powierzchnię, jaką zajmują oba modele, można je bez problemu ustawiać jeden na drugim, zaś dzięki niewielkiej głębokości wnętrza są łatwe w obsłudze. BINDER jest pierwszym dostawcą na świecie, który może zaoferować urządzenie tej klasy o takiej pojemności wnętrza.

Wysoce skuteczna koncepcja dekontaminacji

Kolejnym specjalistycznym urządzeniem dla laboratorium naukowo-badawczego jest nowy inkubator CO2 marki BINDER, model CB 160 . Urządzenie wyróżnia wysoce skuteczna koncepcja dekontaminacji. Ułatwia to w wielkiej mierze proces czyszczenia i oznacza dodatkową oszczędność czasu, ponieważ nie wymaga czasochłonnego czyszczenia ręcznego. Cykliczna autosterylizacja wnętrza za pomocą gorącego powietrza przy 180°C zapewnia całkowitą sterylność. Zainstalowany na stałe i odporny na sterylizację termiczną czujnik CO2 z technologią pomiaru w podczerwieni jest automatycznie sterylizowany wraz całym wnętrzem jakby przez noc.

Testy długodystansowe zgodne z normami

Oprócz powyższych nowości firma prezentuje także komorę klimatyczną do testów stabilności z oświetleniem zgodnym z normami ICH. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatury i wilgotności urządzenie doskonale nadaje się do wymagających testów wytrzymałościowych.   Innowacyjny system czujników światła – Light Quantum Control (LQC) – stanowi ponadto kompleksowe rozwiązanie do testów fotostabilności i przeprowadzanych zgodnie z normami testów długodystansowych.

Na stoisku targowym zespół ekspertów informuje o bogatej palecie produktów dla laboratoriów w dziedzinie nauki i przemysłu, a także o zastosowaniu i funkcjach

 

 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:35:24
Module start 'content'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:24
Unknown session variable 'datefilter'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:24
Unknown session variable 'sitenum'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:24
Unknown session variable 'show'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:24
Unknown session variable 'from'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:24
Unknown session variable 'to'
Error: eZTemplate:ezhttp Apr 26 2018 15:35:24
Unknown session variable 'cat'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl:2[4] Apr 26 2018 15:35:24
Variable 'id' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl:2[4] Apr 26 2018 15:35:24
Variable 'id' is already defined.
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl:2[4] Apr 26 2018 15:35:24
Variable 'id' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:35:24
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:35:24
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: PHP: E_WARNING Apr 26 2018 15:35:24
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:35:24
Variable 'siteaccess' is already defined.
Warning: PHP: E_WARNING Apr 26 2018 15:35:24
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/topnav-ec23f19b44ae45444c7261dd052365a9.php on line 4843
Timing: Apr 26 2018 15:35:24
Script end

Main resources:

Total runtime0.3325 sec
Peak memory usage13,824.0000 KB
Database Queries541

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02390.1369 2,786.65236,123.8398
Module end 'content' 0.16070.1717 8,910.49222,832.7773
Script end 0.3324  11,743.2695 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01183.5527370.0003
Check MTime0.00431.2839370.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.102910.0003
Mysqli_queries0.071121.39105410.0001
Looping result0.00431.28265310.0000
TS translator
TS init0.00220.650230.0007
TS cache load0.00130.390730.0004
TS context load0.00090.264130.0003
Template Total0.283585.330.0945
Template load0.00491.469530.0016
Template processing0.278683.775530.0929
Template load and register function0.00070.209910.0007
states
state_id_array0.00300.8910430.0001
state_identifier_array0.00020.064720.0001
Override
Cache load0.00270.81481070.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00351.0536250.0001
Fetch class attribute can translate value0.00000.008120.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0323360.0000
XML
Image XML parsing0.00070.221120.0004
General
dbfile0.00170.5195410.0000
String conversion0.00000.000910.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/newsarticle.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/newsarticle.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
25content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
31content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/sub.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder/templates/content/datatype/view/ezxmltags/sub.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/Zweispaltiger-Text.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/Zweispaltiger-Text.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 79
 Number of unique templates used: 12

Time used to render debug report: 0.0003 secs