Listwy oświetleniowe LED dostępne jako nowe akcesoria

Kwiecień 2017 Akcesoryjne listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe LED do prac badawczych przy niskiej intensywności światła

 

Nowe listwy oświetleniowe LED są od teraz dostępne jako akcesoria do wszystkich inkubatorów z chłodzeniem i bez oraz do komór klimatycznych firmy BINDER. Znajdują zastosowanie w biologii, w badaniach przy niskich intensywnościach światła.

 

Wszystkie inkubatory z chłodzeniem i bez, a także komory klimatyczne BINDER można teraz wyposażyć w opcjonalne listwy oświetleniowe LED o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Oferowane długości to 30 cm, 50 cm i 90 cm. Listwy są zabezpieczone przed wnikaniem wody (IP 65) i mogą być używane w temperaturach od -5°C do 60°C. Natężenie oświetlenia wynosi około 600 luksów. Listwy oświetleniowe są stosowane wszędzie tam, gdzie zastosowania biologiczne wymagają niskich intensywności światła

Akurat w dziedzinie badań teoretycznych, w biologii rozwojowej, biologii ewolucyjnej czy genetyce, do wzrostu wielu organizmów modelowych – przykładowo Drosophila, Caenorhabditis czy danio pręgowany, ale także dla mchów, czy przy kiełkowaniu nasion roślin wyższych potrzebna jest słaba dawka światła

wyjaśnia biolog, dr Jens Thielmann, menedżer produktu w firmie BINDER

 

Aby stworzyć warunki zbliżone do naturalnych, w badaniach nad tymi organizmami korzystne jest przy tym zachowanie rytmu dobowego. Można go zaprogramować za pomocą dołączonego sterownika z wbudowanym zegarem sterującym. Intensywność światła można płynnie regulować w zakresie od 0 do 100%. Do jednego sterownika można podłączyć maksymalnie cztery listwy oświetleniowe. Urządzenie jest mocowane za pomocą magnesów do zewnętrznej ściany obudowy. Listwy oświetleniowe są oferowane jako akcesoria w dwóch pakietach. Pakiet podstawowy składa się z dwóch listew oświetleniowych, jednego sterownika i materiałów do zamocowania, składających się z klipsów i taśm Power Strips. Pakiet uzupełniający zawiera dwie listwy oświetleniowe oraz materiały mocujące. Listwy oświetleniowe składają się z wysokiej jakości modułów zbudowanych na bazie białych diod LED o barwie światła 6500 K (światło dzienne, chłodne), które są wtopione w aluminiową szynę. Można je zamocować we wnętrzu komory w różnych miejscach i podłączyć kablem do sterownika. Kable najlepiej wyprowadzić przez port dostępu, ale można je także poprowadzić pod uszczelką drzwi.

 

 


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:48:49
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:48:49
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:48:49
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:48:49
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:48:49
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:48:49
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:48:49
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:48:49
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:48:49
Script end

Main resources:

Total runtime0.3327 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries486

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02380.0282 2,786.89061,842.1992
Module end 'content' 0.05200.2806 4,629.08986,450.2344
Script end 0.3326  11,079.3242 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01113.3381350.0003
Check MTime0.00401.2089350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.095210.0003
Mysqli_queries0.050615.20234860.0001
Looping result0.00371.12094820.0000
TS translator
TS init0.00220.660830.0007
TS cache load0.00130.405230.0004
TS context load0.00090.279330.0003
Template Total0.284085.420.1420
Template load0.00451.353620.0023
Template processing0.279484.000320.1397
Template load and register function0.00080.236610.0008
Override
Cache load0.00240.7196720.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00090.267510.0009
Fetch class attribute name0.00180.5333160.0001
XML
Image XML parsing0.00050.152410.0005
states
state_id_array0.00260.7955420.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0224250.0000
General
dbfile0.00090.2593280.0000
String conversion0.00000.000910.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs