Wiadomości i aktualności firmy BINDER

Zawęź wyniki wyszukiwania


Od: do:
20 Kwiecień 2018 BINDER udostępnia stronę wiedzy o komorach klimatycznych do testów stabilności

Praktyczna i bogata w informacje – to nowa strona wiedzy o komorach klimatycznych BINDER do testów stabilności.


04 Kwiecień 2018 Tłuszcz naskórka nie może szkodzić myszy komputerowej

Firma Kraiburg TPE z Waldkraiburga używa komór temperaturowych BINDER do całego szeregu różnych testów z granulatami. Miękki materiał, który następnie poddaje się dalszej obróbce na szczoteczki do zębów, golarki i dźwignie zmiany biegów, musi być sprawdzony pod kątem różnych, szkodliwych czynników. Aby to zweryfikować, przeprowadza się najpierw próby w komorach BINDER.


13 Marzec 2018 BINDER angażuję się w drużynę Wild Wings

Prezes Peter Michael Binder złożył wizytę zawodnikom Wild Wings. W przyszłości będzie sponsorować ten zespół profesjonalnych graczy. 


05 Luty 2018 Spółka BINDER GmbH ma własny portal wideo

Spółka BINDER GmbH prezentuje na nowej stronie internetowej BINDER TV w formie filmów, co ma do zaoferowania.


05 Luty 2018 BINDER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów

Nowy regulator umożliwia szybką transmisję komunikatów o błędach do firmy BINDER. Dzięki temu serwisant nie musi dojeżdżać na miejsce zainstalowania urządzenia. 


29 Styczeń 2018 Powiew międzynarodowego wiatru w firmie BINDER

Handlowcy z kraju i zagranicy wymienili doświadczenia z pracownikami centrali.


29 Styczeń 2018 Nowa broszura serwisowa pomaga w podjęciu właściwej decyzji

BINDER oferuje najlepsze urządzenia i doskonałą koncepcję serwisową. Więcej informacji w nowej broszurze serwisowej.


29 Styczeń 2018 Białe szaleństwo na stokach przełęczy Arlberg z firmą BINDER

Spółka BINDER GmbH finansuje szkółkę narciarską St. Anton Classic działającą na przełęczy Arlberg.


25 Styczeń 2018 Duży popyt na komory BINDER w Ameryce Północnej

Uwe Ross, Niemiec mieszkający od wielu lat w USA, stoi na czele firmy BINDER INC.


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:33:50
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:33:50
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:33:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:33:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:33:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:33:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:33:50
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:33:50
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:33:50
Script end

Main resources:

Total runtime0.2672 sec
Peak memory usage12,544.0000 KB
Database Queries466

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02360.0181 2,786.14841,849.3711
Module end 'content' 0.04170.2255 4,635.51955,726.0313
Script end 0.2672  10,361.5508 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01084.0582340.0003
Check MTime0.00411.5230340.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.129110.0003
Mysqli_queries0.069525.99464660.0001
Looping result0.00341.28324620.0000
TS translator
TS init0.00210.794530.0007
TS cache load0.00130.477030.0004
TS context load0.00090.322230.0003
Template Total0.228985.720.1145
Template load0.00451.674620.0022
Template processing0.224483.981920.1122
Template load and register function0.00070.263110.0007
Override
Cache load0.00240.8978720.0000
states
state_id_array0.00301.1225420.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00441.6626160.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0269250.0000
General
dbfile0.00100.3636240.0000
String conversion0.00000.001110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs