Wycinki prasowe

BINDER w zwierciadle prasy

 

Dowiedz się, co media piszą aktualnie o naszych produktach, usługach serwisowych i naszym przedsiębiorstwie.

 

 

 

Archiwum wycinków prasowych


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:49:43
Module start 'content'
Error: Apr 27 2018 04:49:43
eZContentObjectTreeNode::pathWithNames() failed to fetch path of node 82702, falling back to generated url entries. Run updateniceurls.php to fix the problem.
Timing: Apr 27 2018 04:49:43
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:49:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:49:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:49:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:49:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:49:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:49:43
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:49:43
Script end

Main resources:

Total runtime0.3886 sec
Peak memory usage13,568.0000 KB
Database Queries582

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02520.1839 2,786.53915,609.6992
Module end 'content' 0.20910.1795 8,396.23833,184.9023
Script end 0.3886  11,581.1406 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01122.8843350.0003
Check MTime0.00421.0684350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.086010.0003
Mysqli_queries0.065816.94265820.0001
Looping result0.00431.11045780.0000
TS translator
TS init0.00220.570730.0007
TS cache load0.00140.350230.0005
TS context load0.00090.242530.0003
Template Total0.268569.130.0895
Template load0.00481.243030.0016
Template processing0.263767.854530.0879
Template load and register function0.00070.189910.0007
states
state_id_array0.00461.1755560.0001
state_identifier_array0.00200.5186150.0001
Override
Cache load0.00380.98461170.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00340.8877190.0002
Fetch class attribute can translate value0.00000.004410.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0210280.0000
XML
Image XML parsing0.00040.111910.0004
General
dbfile0.093824.1474400.0023
String conversion0.00000.001010.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
23content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
23content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
13content/datatype/view/ezxmltags/embed.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder/templates/content/datatype/view/ezxmltags/embed.tplEdit templateOverride template
13content/view/embed.tplembed/file.tplextension/ixezbinder/design/binder/override/templates/embed/file.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 88
 Number of unique templates used: 13

Time used to render debug report: 0.0003 secs