Infolinia serwisowa

Serwis BINDER jest do Twojej dyspozycji. Przygotuj wszystkie niezbędne dane i materiały, abyśmy mogli szybko i konkretnie odpowiedzieć na Twoje problemy. Przede wszystkim potrzebny będzie numer seryjny Twojej komory do symulacji warunków środowiskowych BINDER.

 

Będzie jeszcze szybciej, jeśli wcześniej wypełnisz formularz wsparcia technicznego.

 

 

Europa

Niemcy i pozostałe kraje europejskie

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00 (czas środkowoeuropejski)

Tel.:  +49 (0) 7462 2005-555

Email: service@binder-world.com

 

Wielka Brytania i Irlandia

Od poniedziałku do piątku: 08:30-17:30 (czas GMT/BST)

Tel.: +44 (0) 845 873 4494
Email: ServiceUK@binder-world.com

Francja

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00 (czas środkowoeuropejski)

Tel.: +33 (0) 674 8004-16

Email: ServiceFrance@binder-world.com

 

Polska

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00 (czas środkowoeuropejski)

Tel.: +48 (0) 730 499-159
Email: ServicePL@binder-world.com

   

Ameryka

USA i Kanada

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00 (czas wschodni)

Tel.:  +1 (0) 866 885 97 94
Email: Service_America@binder-world.com

 

Ameryka Łacińska

Email: francisco.binder@servishell.com

Tel.:  +1 (0) 866 816-8191
E-mail: Service_America@binder-world.com

   

Azja

Rosja i WNP

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00 (czas moskiewski)

Tel.: +7 (0) 495 988 15 16

Email: ServiceCIS@binder-world.com

Azja-Pacyfik

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00 (czas HKT)

Tel.: +852 39 070-504

Email: ServiceHK@binder-world.com


Przykładowa tabliczka znamionowa: numer seryjny znajduje się na dole po prawej stronie
Tabliczka znamionowa z numerem seryjnym

Jak znaleźć numer seryjny

 

Abyśmy mogli pomóc rozwiązać Twoje problemy techniczne, potrzebujemy koniecznie numeru seryjnego Twojej komory do symulacji warunków środowiskowych BINDER. Numer seryjny jest podany na tabliczce znamionowej, która znajduje się na zewnętrznej ściance komory po lewej stronie, albo po wewnętrznej stronie ramy, gdzie jest widoczna po otwarciu drzwiczek urządzenia. Pomóc może też podanie numeru urządzenia, który znajduje się tuż obok numeru seryjnego.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:11:07
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:11:07
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:11:07
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:11:07
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:11:07
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:11:07
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:11:07
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: PHP: E_WARNING Apr 26 2018 15:11:07
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:11:07
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:11:07
Script end

Main resources:

Total runtime0.3545 sec
Peak memory usage13,824.0000 KB
Database Queries537

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02400.1792 2,786.73445,392.0820
Module end 'content' 0.20320.1512 8,178.81643,182.5625
Script end 0.3544  11,361.3789 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01113.1257350.0003
Check MTime0.00411.1630350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.097610.0003
Mysqli_queries0.039511.15425370.0001
Looping result0.00371.05655320.0000
TS translator
TS init0.00220.610230.0007
TS cache load0.00130.367630.0004
TS context load0.00090.248030.0003
Template Total0.229964.930.0766
Template load0.00481.346530.0016
Template processing0.225163.496530.0750
Template load and register function0.00070.198910.0007
states
state_id_array0.00290.8133440.0001
state_identifier_array0.00030.076130.0001
Override
Cache load0.00300.84631630.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00381.0698210.0002
Fetch class attribute can translate value0.00000.006820.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0255300.0000
XML
Image XML parsing0.00050.151520.0003
General
dbfile0.073120.6208290.0025
String conversion0.00000.001110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
24content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
41content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
10content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
12content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
13content/datatype/view/ezxmltags/td.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/td.tplEdit templateOverride template
9content/datatype/view/ezxmltags/tr.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/tr.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/anchor.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/anchor.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/table.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/table.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/embed.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder/templates/content/datatype/view/ezxmltags/embed.tplEdit templateOverride template
1content/view/embed.tplembed/image.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/embed/image.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 125
 Number of unique templates used: 16

Time used to render debug report: 0.0003 secs