Sprzedaż – Ameryka

Nasi partnerzy w dziale sprzedaży na terenie Ameryki

 

Ameryka Północna

Rose Palhares
Tel.: +1 (631) 224 4340 Ext: 2
Faks: +1 (631) 224 4354
E-mail: Rose.Palhares@binder-world.com

 

 

Ameryka Środkowa i Południowa

Luisa Willmann
Tel.: +49 (0) 7462 2005-445
Faks: +49 (0) 7462 2005-93445
E-mail: Luisa.Willmann@binder-world.com

 

 

Kuba

Patricia Kutzer

Tel.: +49 (0) 7462 2005-458

Faks: +49 (0) 7462 2005-93458

E-mail: Patricia.Kutzer@binder-world.com

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:10:26
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:10:26
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:10:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:10:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:10:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:10:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:10:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: PHP: E_WARNING Apr 26 2018 15:10:26
implode(): Invalid arguments passed in /kunden/459263_88131/ezsites/binder/live/var/plain_site/cache/template/compiled/head-d47bb957e15af3b10ffddb4eb29be971.php on line 765
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:10:26
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:10:26
Script end

Main resources:

Total runtime0.2911 sec
Peak memory usage13,312.0000 KB
Database Queries524

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02640.0742 2,786.73835,206.1328
Module end 'content' 0.10060.1904 7,992.87113,187.6836
Script end 0.2911  11,180.5547 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01254.3003350.0004
Check MTime0.00461.5962350.0001
Mysql Total
Database connection0.00020.074210.0002
Mysqli_queries0.066822.93495240.0001
Looping result0.00441.51035190.0000
TS translator
TS init0.00240.811930.0008
TS cache load0.00140.490130.0005
TS context load0.00100.331430.0003
Template Total0.235580.930.0785
Template load0.00531.832230.0018
Template processing0.230279.057430.0767
Template load and register function0.00080.259410.0008
states
state_id_array0.00341.1647430.0001
state_identifier_array0.00010.038820.0001
Override
Cache load0.00311.0581980.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00391.3388180.0002
Fetch class attribute can translate value0.00000.006110.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0307270.0000
XML
Image XML parsing0.00010.044310.0001
General
dbfile0.00130.4624240.0001
String conversion0.00000.001710.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
22content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
26content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 63
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs