Kontakt dla prasy

Dzień dobry!

 

Nasza specjalistka ds. kontaktów z prasą zawsze znajdzie dla Ciebie czas.

 

BINDER GmbH
Pani Anne Lenze
PR & Event Specialist
Im Mittleren Ösch 5
78532 Tuttlingen
Niemcy

 

Anne.Lenze@binder-world.com
Tel.: +49(0)7462-2005-632

 

 

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o wszelkich nowościach? Napisz do nas – włączymy Twój adres do naszej listy adresowej.


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:34:27
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:34:28
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:34:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:34:28
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:34:28
Script end

Main resources:

Total runtime0.4647 sec
Peak memory usage13,568.0000 KB
Database Queries517

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02570.2829 2,786.58205,254.0156
Module end 'content' 0.30860.1561 8,040.59773,186.6211
Script end 0.4647  11,227.2188 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01202.5738350.0003
Check MTime0.00450.9643350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.065010.0003
Mysqli_queries0.03928.42555170.0001
Looping result0.00420.91205130.0000
TS translator
TS init0.00250.531430.0008
TS cache load0.00150.324730.0005
TS context load0.00100.209130.0003
Template Total0.201943.430.0673
Template load0.00511.096530.0017
Template processing0.196842.342130.0656
Template load and register function0.00070.151510.0007
states
state_id_array0.00320.6840430.0001
state_identifier_array0.00020.035520.0001
Override
Cache load0.00290.61391020.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00370.7971190.0002
Fetch class attribute can translate value0.00000.003710.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0184280.0000
XML
Image XML parsing0.00040.089110.0004
General
dbfile0.00140.3037270.0001
String conversion0.00000.000810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
23content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
26content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/ixezbase/design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 68
 Number of unique templates used: 12

Time used to render debug report: 0.0002 secs