Osoby kontaktowe

Twój kontakt w firmie BINDER

Sprzedaż, wsparcie techniczne, kontakt dla prasy. Tutaj znajdziesz właściwego partnera do rozmowy.


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 27 2018 04:39:48
Module start 'content'
Timing: Apr 27 2018 04:39:48
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 27 2018 04:39:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 27 2018 04:39:48
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 27 2018 04:39:48
Script end

Main resources:

Total runtime0.1910 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries376

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02380.0181 2,786.22661,834.9883
Module end 'content' 0.04180.1491 4,621.21486,267.2500
Script end 0.1909  10,888.4648 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01105.7851350.0003
Check MTime0.00402.0787350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.172810.0003
Mysqli_queries0.021911.44163760.0001
Looping result0.00321.68533720.0000
TS translator
TS init0.00221.130430.0007
TS cache load0.00130.686930.0004
TS context load0.00090.469330.0003
Template Total0.152679.920.0763
Template load0.00442.329120.0022
Template processing0.148177.566220.0741
Template load and register function0.00070.371310.0007
Override
Cache load0.00231.2303600.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00090.448810.0009
Fetch class attribute name0.00170.8997160.0001
XML
Image XML parsing0.00010.066010.0001
states
state_id_array0.00191.0148280.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0399250.0000
General
dbfile0.00040.1925200.0000
String conversion0.00000.001510.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
21content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 47
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0002 secs