Dlaczego BINDER?

Wasz sukces jest naszym sukcesem

Przy 22 000 dostarczonych urządzeniach seryjnych rocznie, firma BINDER jest wiodącym ekspertem od komór do symulacji warunków środowiskowych. W Tuttlingen projektujemy i produkujemy od ponad 30 lat produkty najwyższej klasy, które łączą pierwszorzędną technikę, doradztwo i usługi serwisowe. W ten sposób wspieramy wymagające zadania laboratoriów i instytucji badawczych w 135 krajach na całym świecie – otwierając zarazem idealne możliwości dla Twojego zawodowego i osobistego rozkwitu.

 

Szukasz stanowiska z wyśmienitymi perspektywami kariery? W takim razie dobrze trafiłeś(-aś). Poznaj zalety pracy w firmie BINDER i dowiedz się, co najbardziej cenimy u naszych pracowników.

 

 

 

  • Jako pracownik zyskujesz nasze zaufanie i wiele swobód. W zamian oczekujemy własnej inicjatywy, samodzielności i wydajności na wysokim poziomie.
  • Oferujemy wymagającą pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie. Praca u nas to przyjemność, ale nigdy nie tracimy z oczu celu.
  • Jesteśmy zorientowani na wydajność. To znaczy: dobre wyniki, dobra zapłata. Bardzo dobre wyniki, bardzo dobra zapłata.
  • Kultura przedsiębiorstwa jest u nas jasno zdefiniowana, a nasze wartości traktujemy serio w codziennych relacjach.
  • Nie zadowalamy się po prostu osiągniętymi wynikami – są one podstawą do dalszych sukcesów. Dzięki Waszej pasji i Waszemu zamiłowaniu stale się rozwijamy.

Dokształcanie to szansa, aby zajść dalej niż inni

 

Nieustanna nauka to jeden z czynników sukcesu w firmie BINDER. To nieodzowne, aby doskonale spełniać dynamiczne oczekiwania naszych klientów i ugruntować naszą pozycję jako lidera światowego rynku. Z tego powodu wspieramy naszych pracowników i nasze zespoły projektowe w konkretnym rozwoju ich fachowych i osobistych zdolności.

  • Promocja młodych kadr
  • Program rozwoju kadr kierowniczych
  • Eventy teambuildingowe

Zdrowa równowaga pomiędzy pracą i życiem prywatnym

 

W swojej pracy chcesz zawsze osiągać dobre wyniki, ale oprócz tego marzysz o spełnieniu w życiu prywatnym. Dlatego wspieramy naszych pracowników, kiedy chcą wzmocnić się zdrowotnie i mieć czas zarówno na pracę, jak i sprawy osobiste. Bo pracownicy, którzy odnaleźli swoją równowagę, chętnie wnoszą swoje zaangażowanie i kreatywność.

 

  • Poprzez elastyczny, indywidualnie kształtowany czas pracy wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników i możemy zaoferować naszym klientom optymalne usługi serwisowe.
  • Praca, rodzina i dzieci – to da się pogodzić. Firmie BINDER zależy na kobietach z kwalifikacjami i na tym, aby nie odchodziły z pracy po urodzeniu dziecka. Z tego powodu pomagamy w powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim, zaś młode matki i ojcowie mają możliwość podzielenia tego okresu pomiędzy siebie lub kontynuowania pracy w niepełnym wymiarze godzin.
  • Ponieważ zdrowie naszych pracowników leży nam na sercu, organizujemy szereg inicjatyw: m.in. Dzień Zdrowia BINDER, poprzez kooperacje z różnymi partnerami w dziedzinie opieki zdrowotnej czy nową restaurację zakładową z codziennie świeżymi daniami.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 26 2018 15:36:02
Module start 'content'
Timing: Apr 26 2018 15:36:02
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:36:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:36:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'ixXML Import'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:36:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:36:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'LeadsExport'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 26 2018 15:36:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Translation'
Warning: eZTemplate:def @ extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/topnav.tpl:1[0] Apr 26 2018 15:36:02
Variable 'siteaccess' is already defined.
Timing: Apr 26 2018 15:36:02
Script end

Main resources:

Total runtime0.3035 sec
Peak memory usage13,312.0000 KB
Database Queries510

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02530.0871 2,786.29305,244.1211
Module end 'content' 0.11240.1910 8,030.41413,187.7422
Script end 0.3034  11,218.1563 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01183.8887350.0003
Check MTime0.00431.4206350.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.108410.0003
Mysqli_queries0.071623.60325100.0001
Looping result0.00461.52345060.0000
TS translator
TS init0.00240.791130.0008
TS cache load0.00150.486430.0005
TS context load0.00100.335830.0003
Template Total0.239078.830.0797
Template load0.00531.749030.0018
Template processing0.233777.001430.0779
Template load and register function0.00070.231410.0007
states
state_id_array0.00471.5430430.0001
state_identifier_array0.00020.066920.0001
Override
Cache load0.00301.00371050.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00411.3624200.0002
Fetch class attribute can translate value0.00000.005310.0000
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.0290290.0000
XML
Image XML parsing0.00010.035610.0001
General
dbfile0.01163.8360240.0005
String conversion0.00000.001310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
da0893dad5ef9d061d097e282d566deb.jsJS2extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery220.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/libs/jquery-ui.min.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/jquery.flexslider.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/binder.js
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/javascript/ixbinder.js
124bb0e55a26965540a2b39a4ffdbd09.jsJS2ezjscServerFunctionsJs::jqueryio
b082805fb59cece0257f01825d8d4ded_all.cssCSS2design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/binder.css
extension/ixezbinder/design/binder_responsive/stylesheets/ixbinder.css
JS2extension/ixezbase/design/standard/javascript/ixezbase.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tplextension/ixezbinder/design/binder_responsive/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
24content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/header.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/content/datatype/view/ezxmltags/header.tplEdit templateOverride template
24content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ixezbinder/design/binder_responsive/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 64
 Number of unique templates used: 10

Time used to render debug report: 0.0003 secs