Verkoop Europa

Onze verkoopcontactpersonen voor Europa

 

Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland

Onze verkoopcontactpersonen voor Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland vindt u onder Verkoop D-A-CH.

 

 

Nederland, België, Luxemburg

Tamara Henschke
Tel.: +49 (0) 7462 2005-462
Fax: +49 (0) 7462 2005-93462
E-mail: Tamara.Henschke@binder-world.com

 

 

Liechtenstein

Mariel Pacella
Tel.: +49 (0) 7462 2005-463
Fax: +49 (0) 7462 2005-93463
E-mail: Mariel.Pacella@binder-world.com

 

 

Frankrijk, Monaco, Andorra

François Cau
Tel.: +49 (0) 7462 2005-476
Fax: +49 (0) 7462 2005-93476
E-mail: Francois.Cau@binder-world.com

 

 

Italië, Malta, San Marino, Israël

Patricia Kutzer
Tel.: +49 (0) 7462 2005-458
Fax: +49 (0) 7462 2005-93458
E-mail: Patricia.Kutzer@binder-world.com

 

Turkije

Natalia Grimm
Tel.: +49 (0) 7462 2005-447
Fax: +49 (0) 7462 2005-93447
E-mail: Natalia.Grimm@binder-world.com

 

Spanje, Portugal

Luisa Willmann
Tel.: +49 (0) 7462 2005-445
Fax: +49 (0) 7462 2005-93445
E-mail: Luisa.Willmann@binder-world.com

 

 

Groot-Brittannië en Ierland, Scandinavië, Baltische staten

Manuela Bucher
Tel.: +49 (0) 7462 2005-428
Fax: +49 (0) 7462 2005-93428
E-mail: Manuela.Bucher@binder-world.com

 

Griekenland, Cyprus, Albanië, Kroatië, Tsjechië, Macedonië, Bosnië en Herzegovina, Montenegro, Servië, Slowakije, Slovenië, Hongarije,

Natalia Grimm
Tel.: +49 (0) 7462 2005-447
Fax: +49 (0) 7462 2005-93447
E-mail: Natalia.Grimm@binder-world.com

 

Polen

Jan Motyka
Tel.: +49 (0) 7462 2005-466
Fax: +49 (0) 7462 2005-93466
E-mail: Jan.Motyka@binder-world.com